News

LETNI OBÓZ CLASSIC KRAV MAGA

Zapraszamy do wzięcia udziału w Letnim Obozie Classic Krav Maga pod patronatem Saario Academy, który odbędzie się w dniach 28 lipca - 6 sierpnia!
​​
Letni Obóz Classic Krav Maga to 10 dni spędzonych w przepięknie położonym ośrodku Sangos w Brennej, w Beskidzie Śląskim, niezapomniane wrażenia, wiele godzin bardzo ciekawych treningów sztuk walki oraz możliwość sprawdznia się w trudnych warunkach. Program obozu przewiduje treningi o zróżniocowanej tematyce, o różnych porach dnia i w zmiennych warunkach środowiskowych! Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i trenujące nieco dłużej. Z nami przeżyjesz niezapomnianą przygodę, nauczysz się praktycznych technik obrony i walki wręcz, ciekawie i aktywnie spędzisz czas, zbudujesz formę i sylwetkę, a to wszystko w kontakcie z górską przygodą!

Dzieci to nie problem! Jeśli szukasz możliwości na niebanalny letni wypoczynek dla swojego dziecka proponujemy Ci równoległy obóz Aikido organizowany przez nasz zaprzyjaźniony klub Jodan! Szczegóły obozu znajdziesz TUTAJ

Szczegóły Letniego Obozu Classic Krav Maga:

Data: 28 licpa - 6 sierpnia

Miejsce: Ośrodek Sangos, ul. Zofii Kossak 43, 43-436 Górki Wielkie

Cena: 1850 zł - obejmuje:

  • 3-4 treningi dziennie,
  • 10 noclegów,
  • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje),
  • dojazd autokarem z Warszawy,


Zapisy: info@krvmg.pl

<< Powrót do poprzedniej strony